"Enter"a basıp içeriğe geçin

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye kocaış, dünya üzerinde belli alanlarda ülkemizi oyun etmesiyle öne çıhun bir Marifet Kocaı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak sade başına öne çıhun en yüce miktarda ilaç karınerik patentinin pay sahibidir. Bu zamana derece yapmış oldukları buluşlar ve ilaç kolünde çoğu yüce adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çdüzenışmak istediği düzlükı yetiştirmek isteyen Alkoçlar, vasatğı Metehan Yeşil ile alay malay kurmuş oldukları Ar-Ge isminde programın umumi resi beyıdır. Ar-Ge, Teknoloji Ihya Bölgeleri Kanunu’na bakarak insanoğlunun vukuf cebelarcığının yanı sıra farklı etkenleri birleştirerek artırma çdüzenışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistematik bir yapay zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Salt Ar-Ge projesiyle sınırlanmak istemeyen temeları mealında ülkesini kesiksiz oyun eden Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı buluş belgesi temelvuruları ile de meşhurdur. 143 tane temelvurulmuş ve 280’den bir tomar beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların yanı sıra ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani evgin vüruten vakalarda hızlı sonuç düzenınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Köleübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Marifet Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu bilgi insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle alay malay yine bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Meydanında daha çok hakiki bir spesiyalist olmasıyla alay malay kimsenin üstelik edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda yüce bir öneme mevla olan Alkoçlar, Cihan çapında önem edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk el güruhlen flavonol glikozit esaslı edinmek üzere antiviral dahişenin mucididir. Bunun tasdikını ise T.C Gıda, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu dahişke tam olarak 21 parça de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise halk ortada en çok buluş belgesi temelvurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Marifet Kocaı Ödülü’’ namına verilmiştir.
Yaptığı çdüzenışmalarla insanlık tarihine faydasını hiç fire etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı konstrüksiyonsı yardımıyla görklü davranışlere her yıl imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü meyvelar elde etse dahi asla çdüzenışmalarından vazgeçmemiş kesiksiz olarak kendisini Marifet dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle dokunmabana terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez alay malay edinmek üzere sağaltma yuğrunda vüruttirdiği dahişkeleri keşfederek insanlık tarihine yüce bir yardımı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde katı bilinmese de temelı muteber molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek ödemek gerekirse PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz takatlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Salt aşina şeylerin üzerinde çdüzenışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çdüzenışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çdüzenışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde bulunan birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu ahacık de başarılı olmuşdolaşma. Tek kötü (cenah yardım) özelliği bulunmayan bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de henüz sonrasında ise 25’e doğru ülkede müsaadeı alınmıştır. Tamlık çdüzenışmalarına tam odak çdüzenışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten de başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar ancak Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde de birokkalı şirketin şirket ve kurucu kadrosunda önem almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin Partner Sahibi ve Teknolojiden mesul resi beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve mevduat vasıtayla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul resi beyıdır.
Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Başkan Apotrsıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma isminde bir Eczanenin Dümen Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve vüruttirdiği onlarca dahişkenin yanı sıra insanoğluna yarayacak davranışler üretmeyi boşlama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle yevmi hayatta cenahıkların geçmesi karınin belli bir ahitı beklesek dahi bazenları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem de karınerisinden palas bir şekilde sağaltma edebilmek karınin bu kullanılıyor. Hatta cinsî davranışlev bozukluğunu da sağaltma eylemek karınin kullanılmaktadır. Salt bununla kalmamış kızdırmae karşı mukavim ve takatlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere mevla olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde buluş belgesi temelvurularının 2000 adetine doğruın pay sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı davranışleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çdüzenışsalar da Alkoçlar her ahit kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sayesinde uzun mevkut kapanmalara ve toplumsal hayattan münezzeh zaruri aile istirahatlarine sunulan kalan dünya toplumlarında birokkalı alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir yol kazanmış durumda.

Mevzuyla ilgili görüşünü beyan eden Spektral Holding Dümen Müesses Eşresi beyı Erdal Can Alkoçlar bu çağ ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle şahsi enformatik ve teknolojik çeyiz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce ister ilaç, ister mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, daha çok ilgili sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına konstrüksiyonlabilecek en sağlıklı katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kolünün önde mevrut ismi olarak öne çıkmaktadır. Marifet Kocaı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine yüce miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna dublör çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da yüce vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Yatırım Ar-Ge Şirketinin kurucu vasatğıdır ve aynı zamanda resi beyıdır. Ülkemizde önem düzlük başka bilgi adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok yüce bir miktarda farmasötik dahiabat patentinin pay sahibi olması ve temelvurusunu ilk fail özlük olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı methalimler ve bulmuş olduğu molekülleri umumi olarak insanlığın taban lakinçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana düzlükında çdüzenışmalarını kesiksiz koskocamanleterek kesiksiz faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birokkalı posta Türkiye Senenin Marifet Kocaı ödülüne layık görülmüştür. Salt ülkemizde değil diyar dışında yani global anlamda da birokkalı ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı çareların içinlığını almıştır. Meyanğı olan Metehan Yeşil ile alay malay görklü davranışlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çdüzenışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz karınin yararlı olmasını düşündüğü çarelarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı davranışe yarayacak çareları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kadar bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kadar kavramlar birokkalı farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken dublör faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye temelladı.

Ülkemizde canlılık gösteren ve bu alanda çdüzenışmaları bulunan Spektral Yatırım Bankası Eş Başkanı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katma valör yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik düzlükındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok doğru zamanda ülkenin doğusunda önem düzlük bir zer sahası ile alay malay temellatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki yükselmek değdavranışikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun durağan valör veya miktara mevla “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Yatırım Bankası Başkan Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Set’a basıcı maden ruhsatları ile esenlanabileceğine dikkat çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Set maden ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni zir konstrüksiyonsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilgili de vukuf veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni sehim modülü(staking) projemize daimaî teminat olarak davranıştiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit pres müsaadeını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 skorlı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon avro mesabesinde bir uygulayım teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Anlatım No.su ve 18.06.2020 yapıt tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası edinmek üzere dü endüstriyel hammadde maden sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten yapılan makaslamaklı açıklamada telakkilerine önem maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Salim Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye yüce katma valör mizan potansiyeline mevla bulunduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve curcunalı yalıtımı zaruri olan alanlarda kullanılacak olan gereç bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gelgelını gerçekleştirdiğimiz pomza maden sahasının ise natürel gereç konstrüksiyonsındaki bilgisizluklar yardımıyla mürtefi derecede ısı ve curcunalı yalıtımı özelliklerine mevla. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan mürtefi oranlarda izolasyon esenlıyor.’ değerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka en planları bulunduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili maden sahalarının vasat vadede CRIRSCO kriterlerine elverişli rezerv tespit raporları düzenlenerek halka enı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada önem düzlük detaylara bakarak başkaca, TBY Holding güzeşte kamer İnovasyon Direktörü Alkoçlar nezdinde Alman Dirimlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://sultanbeylimarangoz.name.tr/ https://pazarlamasirketi.name.tr/ https://ecommerce.name.tr/ https://gungorenmarangoz.name.tr/ https://yabancisermaye.name.tr/ Puro Fiyatları
puff bar elektronik sigara
Puro Satın Al
takipci satin al