"Enter"a basıp içeriğe geçin

Heets Fiyat

Heets, elektronik sigara yahut IQOS apareyı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış tütün yan aldığından, sigaraya benzemekle baş başa, anadan görme sigaralardan farklıdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza dolaysız konulabilen ufak tefek parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede yaman namına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, anadan görme sigaralardaki üzere yanma mesleklemi gerçekleştirmezler. IQOS apareyı kullanan kişiler muhtevain bir dalgalı olarak sunulan Heets, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın elde etmek muhtevain sınırlı yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir tütün ürünüdür. PMI, cihan genelinde en eke tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanılamatmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece hileışkatilklarını değiştirmek ve insanoğluın henüz az zararlı bir tutum https://sigaramiz10.com/heets sunmak muhtevain anadan görme sigaraların namına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine reva olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya üzere seçenekler bulunabilir. Başkaca, nikotin miktarları da çeşitleme gösterir ve kullanıcının tercihine ilgilı olarak seçilebilir.

IQOS apareyı, Heets kullanmaı muhtevain mutasavvertır. çeyiz, tütünü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in muhtevaindeki tütün özlerinin buharlaşmasını sağlar. Bu iş, tütünün yanması namına, buharlaşması hasebiyle açığa çısoy kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS apareyı ve Heets ürünleri, anadan görme sigaralara için henüz az zararlı olarak akseptans edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın elde etmek muhtevain sınırlı yaş sınırlamaları bulunabilir. Başkaca, kullanmaı da yöresel yasalara mecburdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin alakalı yasal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in anadan görme sigaralardan henüz az zararlı olduğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün rahatlıkla heets kullanmaı hasebiyle, temelı uzmanlar tarafından elektronik sigara üzere vesair tütün ürünleri üzere bağımlılık yapıcı olabileceği konusunda ikazlar yapılmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara illet olmuştur. Bazı sıhhat örgütleri, Heets üzere tütün ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, duygu hastalıkları ve vesair sıhhat sorunlarına illet olabileceğinden kuşku etmektedirler. Başkaca, tütün ürünlerinin toyler üzerindeki tesirleri de atışma konusu olmuştur.

Bununla baş başa, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin anadan görme sigaralara için henüz az zararlı olduğunu ve sigara terk yuğrunda bir hamle olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets üzere ısıtılmış tütün ürünlerini anadan görme sigaralara dalgalı olarak tanılamamlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çhileışan kişiler muhtevain yeğleme edilebilecek bir tutum olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in anadan görme sigaralara için henüz az zararlı olduğu iddiası halen atışma konusu olsa da, ürünün kullanmaı giderek yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına reva şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki yasal düzenlemelere ve sıhhat önerilerine reva şekilde kullanmalıdırlar.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://sultanbeylimarangoz.name.tr/ https://pazarlamasirketi.name.tr/ https://ecommerce.name.tr/ https://gungorenmarangoz.name.tr/ https://yabancisermaye.name.tr/ Puro Fiyatları
puff bar elektronik sigara
Puro Satın Al
takipci satin al